آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
راه کار گوگل برای توقف اعتیاد به گوشی‌های هوشمند چیست؟

مطمئنا پیشرفت تکنولوژی سبب تسهیل بسیاری از کارهای ما در دنیای امروز شده است. اما گاهی اوقات این راحتی به صورت غیرمستقیم بر لایه‌های پنهان زندگی ما نظیر رابطه رناشویی تاثیر می‌گذارد. برای کمک به برقراری ارتباط سالم با تکنولوژی، گوگل به نوبه خود تعدادی نوآوری‌ معرفی کرده که هدف آن چالش و آگاهی دادن درباره راه‌های برقراری ارتباط و استفاده از دستگاه‌ها و اینترنت است. همراه شرکت خدمات مسافرت باشید تا با این راه‌کارها آشنا شوید.


ساندار پیچای مدیر اجرایی گوگل، در طی کنفرانس سالانه گوگل آی/او، اقداماتی که در شرکت گوگل و برندهای مرتبط به آن، از جمله یوتیوب و اندروید، در حال توسعه هستند را به اشتراک گذاشت. این اقدامات نظیر محدودیت، تغییر و بهبود عادات مرتبط با گوشی‌های هوشمند است. مهمتر از همه، گوگل تندرستی دیجیتال را روانه بازار کرد، ابتکاراتی که تمایلات منفی نسبت به فضای دیجیتال را از بین می‌برد، به طوری که هر کس ابزارهایی که برای سلامت دیجیتال به آن نیاز دارد را در اختیار دارد. گوگل در این باره اعلام کرد:

به عنوان بخشی از ابتکار تندرستی دیجیتال، یوتیوب در حال حاضر به کاربران خود اجازه می‌دهد تا چیزی به عنوان زنگ تفریح برای خود تعریف کنند تا در زمانی مشخص به آنها یادآوری کند که برای دقایقی به دنبال کار دیگری بروند و آنها را ترغیب کند تا برای لحظاتی به دور از یوتیوب باشند.

 

اعتیاد به گوشی‌های هوشمند

یوتیوب همچنین، در پنل جدید خود خلاصه‌ای لز رفتارهای شما هنگامی که در پلتفرم یوتیوب هستید را ارائه می‌دهد. بنابراین با این امکان جدید شما متوجه خواهید شد که برای چند ساعت در حال تماشای ویدیو بوده‌اید.

علاوه بر این، با شروع فصل تابستان، کاربران اندرویدی حتی با ابزارهای جدیدی برای محدود کردن تکنولوژی با چندین ویژگی جدید مواجه خواهند شد. از جمله این ابزارها تایمر برای برنامه‌ها است که به شما اجازه می‌دهد برای مدت زمان استفاده از اپلیکیشن‌ها محدودیت قرار دهید. به عنوان مثال این ابزارها از بالا و پایین شدن‌های بی‌فکرانه در شبکه‌های اجتماعی جلوگیری می‌کنند. هنگامی که به ساعت مقرر شده برای ایجاد محدودیت نزدیک می‌شوید، قبل از تاریک شدن و قفل شدن صفحه گوشی برنامه به شما اعلام می‌کند که زمان استفاده شما به پایان رسیده است. علاوه بر این، این ابزارها دارای داشبورد هستند که آمارهایی نظیر مقدار زمان صرف شده برای آن اپلیکیشن، تعداد پیام‌های دریافت شده و احتمالا آمار ترسناکی از تعداد دفعاتی که گوشی خود را قفل کردید را نشان می‌دهد.

اگر شما یکی از طرفداران سرسخت اپل هستید این ویژگی‌ها که تعادل را در استفاده از ابزار تکنولوژی به زندگی ما می‌دهند، شواهدی قانع کننده برای تعویض دستگاه فعلی‌تان است.

اعتیاد به گوشی‌های هوشمند

وقتی فایندر گوشی هوشمند اختراع می‌شود می‌تپان گفت که اعتیاد به گوشی‌های هوشمند، اصلا شوخی نیست. بنابراین اگر از استفاده کنندگان گوشی‌های اندرویدی هستید با نصب این ابزارها در گوشی خود زمان استفاده از اپلیکشین‌ها را مدیریت و محدود کنید. 

 

منبع: wellandgood

 

مقالات بیشتر:

راه‌هایی برای متوقف کردن استفاده مداوم از فضای مجازی

۹ اپلیکیشن خطرناک اندروید که بهتر است پاک شوند

ساخت زندگی تقلبی در اینستاگرام

مسائلی که جوانان امروز با آنها روبرو هستند

عادت‌هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می‌دهند

 

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »