آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟ (ویژه‌نامه نوروز) – رادیو شرکت خدمات مسافرت

چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟ تنها چند ساعتی است که از تحویل سال ۱۳۹۷ گذشته و وارد سال جدید شدیم. به همین مناسبت و آغاز سال جدید، رادیو شرکت خدمات مسافرت ویژه‌نامه‌ای رو برای شما دوستان سفری آماده کرده که می‌تونین در این بخش به این ویژه نامه گوش کنین.

هر کس برای آغاز سال تحویل خاطراتی داره که از زمان‌های گذشته براش به یادگار مونده. یکی از این خاطرات موسیقی است و هر فردی با شنیدن موسیقی یادِ لحظه سال تحویل میفته. «چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟» موضوع ویژه‌نامه رادیو شرکت خدمات مسافرت برای نوروز ۹۷ است.

موسیقی گردی و معرفی نوروزخوانی، بخش زخم و زیلی که درباره نکات ایمنی هنگام سفر نورزی است، بخش تکنولوژی در سفر که سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط با سفر رو معرفی می‌کنه، بخش معرفی کتاب و فیلم که موقع نوروز اگه سفر نرفتین و تور گردشگری یا تور ایرانگردی خاصی را انتخاب نکردین یا اگر در حین سفر هستین، می‌تونین اون‌ها رو بخونین یا ببینین و معرفی موسیقی از سوی رادیو شرکت خدمات مسافرت، از بخش‌های اپیزود سوم است. بخش‌های هیجان‌انگیز این اپیزود رو از دست ندین که بسیار جذاب هستن.

فصل دوم رادیو شرکت خدمات مسافرت از ۱۵ بهمن‌ماه شروع شده و ویژه‌نامه نوروزی اپیزود سوم این فصل است. اگر هنوز قسمت‌های قبلی این فصل رو گوش نکردین، بهتون توصیه می‌کنیم حتما آن‌ها رو گوش کنین که لینک اپیزود اول و دوم در انتهای این مطلب اومده.صداها و نظراتتون رو میتونین به آیدی تلگرام Milad_mir زیر ارسال کنین. منتظر پیشنهادها و صداهای شما دوستان عزیزمون هستیم.

این رو هم یادتون باشه که پیشنهادها و نظرات شماست که بهمون انگیزه میده تا با انرژی بیشتر ادامه بدیم و چرخ رادیوی خودتون بچرخه

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »